Klädskåp Jugend

Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, senare bemålning, mässingsbeslag, höjd ca 203, 78x53 cm

Nyckel finns

Smärre slitage, mindre färgbortfall, en spricka i foten

903857

2021-04-18