Stolar 6 st Svensk Fur

Stolar 6 st Svensk Fur
Stolar 6 st Svensk Fur
Stolar 6 st Svensk Fur
Stolar 6 st Svensk Fur
Stolar 6 st Svensk Fur
Stolar 6 st Svensk Fur
Stolar 6 st Svensk Fur
Stolar 6 st Svensk Fur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, Svensk Fur, Göran Malmvall, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fanérskador, några ryggar sitter löst

903862

2021-04-18