Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAREL APPEL (1921-2006): figurkomposition, signerad Appel, daterad 71, EA, färglitografi, dagermått 75x55 cm
Ej examinerad ur ram
903864
2021-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här