Bokhylla 1950-tal

Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal
Bokhylla 1950-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1950-tal, fanerad med björk, skrivklaff med bakomliggande inredning, höjd ca 174 cm, 120x40 cm

Slitage, fanérskador, ena låset trasigt, inläggningar kring nyckelhål saknas,

903871

2021-04-18