Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1800-tal, för arabisk marknad, pipa med trombonformad mynning, oktagonalt kammarstycke, inläggningar i mässing, signerad, längd ca 61 cm

Ingår i specialauktion Vapen

903872

2021-05-30