Skänk Arne Vodder Sibast möbler

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ARNE VODDER, skänk, 1900-talets mitt, Sibast Möbler, teakfanér, höjd ca 78, 182x50 cm

Slitage, märken, fläckar

903874

2021-04-19