Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982), Abstraktion, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad SL , ca 26x20 cm
Utförd på 1920-talet
903875
2021-04-18