Sixten Lundbohm oljemålning

Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning
Sixten Lundbohm oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

8 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982), Abstraktion, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad SL , ca 26x20 cm
Utförd på 1920-talet

903875

2021-04-18