Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROSENTHAL, "Versace", vaser, 2 st, blått respektive gröntonat glas, förgylld dekor av meander och medusa, medföljer 1 originalförpackning, höjd ca 30, diameter 13 cm
Obetydligt slitage,
903880
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här