Rosenthal Versace vas

Rosenthal Versace vas
Rosenthal Versace vas
Rosenthal Versace vas
Rosenthal Versace vas
Rosenthal Versace vas
Rosenthal Versace vas
Rosenthal Versace vas
Rosenthal Versace vas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, "Versace", vaser, 2 st, blått respektive gröntonat glas, förgylld dekor av meander och medusa, medföljer 1 originalförpackning, höjd ca 30, diameter 13 cm

Obetydligt slitage,

903880

2021-04-18