Stolar Niels O Möller
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NIELS O MÖLLER, ett par matstolar, model 71, teak och sits av flätad pappsnörning, tillverkade av J L Møller, Møbelfabrik, 1960-talet, Danmark, sitthöjd ca 45 cm
1 stol med omfattande skador
Bruksspår, märken
903887
2021-04-19