Stolar Niels O Möller

Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller
Stolar Niels O Möller

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NIELS O MÖLLER, ett par matstolar, model 71, teak och sits av flätad pappsnörning, tillverkade av J L Møller, Møbelfabrik, 1960-talet, Danmark, sitthöjd ca 45 cm

1 stol med omfattande skador
Bruksspår, märken

903887

2021-04-19