Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, bemålad, beslag i mässing, fyra hyllplan, höjd ca 107, 108x53 cm
Smärre slitage, nyckel saknas
903902
2021-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här