Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, tyg i GP & J Baker "Lotus", lösa plymåer, längd ca 195, sitthöjd ca 44 cm

armstödsskydd medföljer

Bruksslitage, mindre fläckar

903903

2021-04-16