Vaser ett par

Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par
Vaser ett par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, ett par, 1900-tal, troligen Lalique, Frankrike, omärkta, höjder ca 13 cm

Naggar

903911

2021-04-18