Gouache Kina

Gouache Kina
Gouache Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOUACHE, på textil, Kina, 1800-tal, motiv av figurscen, ca 47x39 cm

Skador

903921

2021-04-20