Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, klädda med randig tygklädsel, lösa sitt- och ryggdynor, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, hål och revor i tyget på armlänen
903931
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här