Karmstolar gripsholmsmodell ett par

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålat trä, klädda med randig tygklädsel, lösa sitt- och ryggdynor, sitthöjd ca 44 cm

Kuntoraportti

Slitage, hål och revor i tyget på armlänen

903931

Päivämäärä:

2021-04-17