Fåtölj Afdal

Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal
Fåtölj Afdal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORBJÖRN AFDAL, "Hunter", fåtölj, Bruksbo, Norge, 1900-talets andra hälft, brun läderklädsel, sitthöjd ca 33 cm

Brukslitage, klädsel med fläckar, karmar i läder med brott (baksida)

903933

2021-04-17