Klubbat för:
480 EUR
Schätzwert
600 EUR
Beschreibung
ALVAR AALTO, VAS, signerad Alvar Aalto 3031, 1960-tal, klart glas, höjd 20 cm. Orginal förpackning
Zustandsbeschreibung
903953
2021-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner