Alvar Aalto vas 3031 1960-tal

Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal
Alvar Aalto vas 3031 1960-tal

Klubbat för:

480 EUR

Schätzwert

600 EUR

Beschreibung

ALVAR AALTO, VAS, signerad Alvar Aalto 3031, 1960-tal, klart glas, höjd 20 cm. Orginal förpackning

Zustandsbeschreibung

903953

2021-04-17