ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel

ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel
ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel
ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel
ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel
ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel
ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel
ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel
ANNIKA MASOLLE: Äppel Päppel

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANNIKA MASOLLE (född 1938): Äppel Päppel, signerad och daterad Annika Masolle -2015, grönpatinerad brons, H 8 cm

903954

2021-04-18