Urna med lock

Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock
Urna med lock

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA med LOCK, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd ca 20 cm

Smärre slitage

903968

2021-04-24