Astrid Gate glasvas

Astrid Gate glasvas
Astrid Gate glasvas
Astrid Gate glasvas
Astrid Gate glasvas
Astrid Gate glasvas
Astrid Gate glasvas
Astrid Gate glasvas
Astrid Gate glasvas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASTRID GATE, vas, glas, Johansfors, signerad och numrerad 15/500, polykrom dekor av fjäril och blommor, bredd 21 cm, höjd ca 28 cm

Bruksslitage, invändigt beläggning

903990

2021-04-18