Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, JL Möllers möbelfabrik, teak, holländskt utdrag, höjd ca 73, 183x90 (290) cm
Bruksslitage, märken, fläckar förekommer
903994
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här