Matbord JL Möllers möbelfabrik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, JL Möllers möbelfabrik, teak, holländskt utdrag, höjd ca 73, 183x90 (290) cm

Bruksslitage, märken, fläckar förekommer

903994

2021-04-19