Satsbord Severin Hansen

Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen
Satsbord Severin Hansen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SEVERIN HANSEN, satsbord, 3 dlr, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, teakfanér, höjd ca 41-52 cm

Slitage, märken, blekt

903995

2021-04-19