Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets senare del, Åfors Möbelfabrik, fanér i mahogny, tvådelat, vitrindel med glasdörrar samt hyllplan, nedre del med skåp samt lådor, brännmärkt, höjd ca 185, 81,5x36 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
903999
2021-04-20