Vitrinskåp Åfors möbelfabrik

Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik
Vitrinskåp Åfors möbelfabrik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets senare del, Åfors Möbelfabrik, fanér i mahogny, tvådelat, vitrindel med glasdörrar samt hyllplan, nedre del med skåp samt lådor, brännmärkt, höjd ca 185, 81,5x36 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

903999

2021-04-20