Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, stoppad samt textilklädd sits och rygg, lös sittdyna, ben och armlän i lackad ek, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, smärre bristningar i tyg
904004
2021-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner