Fåtöljer ett par

Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par
Fåtöljer ett par

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, stoppad samt textilklädd sits och rygg, lös sittdyna, ben och armlän i lackad ek, sitthöjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage, smärre bristningar i tyg

904004

2021-04-17