Roberto Matta

Roberto Matta
Roberto Matta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, färgetsning, signerad, numrerad 19/100, bladstorlek ca 50x66 cm, ej inramad

904005

2021-04-20