Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, stomme i mässing, dekor med pressglas, 4 ljuspunkter, höjd (stomme) 120, diameter 43 cm

Bruksslitage

904008

2021-04-19