John Ivar Berg

John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg
John Ivar Berg

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Fjällsjöns färgspel", monogramsignerad och daterad -66, olja på duk, ca 66x84 cm

904024

2021-04-20