Sidebord valnöt
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SIDEBOARD, samtida, valnöt, fanerat i valnöt, 4 dörrar med bakomvarande hyllinredning, shakerbenställning i metall, fristående modell med fanérad baksida, höjd ca 63, 240x45 cm
Repor, märken
904033
2021-04-18