Sidebord valnöt

Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt
Sidebord valnöt

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIDEBOARD, samtida, valnöt, fanerat i valnöt, 4 dörrar med bakomvarande hyllinredning, shakerbenställning i metall, fristående modell med fanérad baksida, höjd ca 63, 240x45 cm

Repor, märken

904033

2021-04-18