Bordsdekoration

Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration
Bordsdekoration

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSDEKORATION 1900-tal, i form av delfin som bär upp en snäcka, förgylld brons, höjd ca 20 cm

Ingår i temaauktionen Grand Tour

Smärre slitage

904039

2021-04-25