Ljuskrona 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
LJUSKRONA , 1800-talets andra hälft, för 12 ljus, stomme i smide, behängd med olikfärgade prismor, delvis fruktformade, höjd ca 87, diameter 66 cm
Kuntoraportti
En ljushållare saknas, saknar delvis prismor, delvis sned, skador
904044
Päivämäärä:
2021-04-17