Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets början, rokokostil, 6-armad, olikformade prismor, höjd ca 90, diameter 65 cm
Diverse skador, delar saknas, lösa delar medföljer
904045
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här