Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets början, rokokostil, 6-armad, olikformade prismor, höjd ca 90, diameter 65 cm

Diverse skador, delar saknas, lösa delar medföljer

904045

2021-04-17