Jean-Michel Folon etsning

Jean-Michel Folon etsning
Jean-Michel Folon etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JEAN-MICHEL FOLON (1934-2005), "Guitar", signerad Folon, numrerad 20/35, färgetsning, bildmått ca 39x30 cm

904053

2021-04-19