Soffa Bogesund

Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund
Soffa Bogesund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets mitt, Bogesund, skuren dekor, på hjultrissor, sitthöjd ca 44, längd ca 133 cm

Bruksslitage, träbortfall

904059

2021-04-19