Bert-Johnny Nilsson, blandteknik

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): "Rymdväktare III", signerad och daterad 1995, blandteknik på duk, 162x130 cm

Bruksslitage, röklukt

904073

2021-04-18