Leonard Forslund, blandteknik
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LEONARD FORSLUND (född 1959): "En annan tid har gjort glömsk", a tergo signerad och daterad 1995-96, olja och silkscreen på duk, 175x125 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö, 2000
Lätt röklukt
904074
2021-04-18