Leonard Forslund, blandteknik

Leonard Forslund, blandteknik
Leonard Forslund, blandteknik
Leonard Forslund, blandteknik
Leonard Forslund, blandteknik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LEONARD FORSLUND (född 1959): "En annan tid har gjort glömsk", a tergo signerad och daterad 1995-96, olja och silkscreen på duk, 175x125 cm

PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö, 2000

Lätt röklukt

904074

2021-04-18