Albert Merz, målning

Albert Merz, målning
Albert Merz, målning
Albert Merz, målning
Albert Merz, målning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT MERZ (Schweiz, 1942): "Ausgrabung", a tergo signerad och daterad 1996, kol och akryl på duk, ca 90x120 cm

PROVENIENS: Galleri Bergman, Malmö, 1996

Ytslitage, tryckmärken, lätt röklukt

904077

2021-04-18