Ljuskrona barockstil
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, barockstil, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, delvis rökfärgade, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 80, diameter ca 52 cm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
904082
2021-04-19