Ljuskrona barockstil

Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil
Ljuskrona barockstil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, barockstil, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, delvis rökfärgade, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 80, diameter ca 52 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

904082

2021-04-19