Vaser lergods Upsala Ekeby

Vaser lergods Upsala Ekeby
Vaser lergods Upsala Ekeby
Vaser lergods Upsala Ekeby
Vaser lergods Upsala Ekeby
Vaser lergods Upsala Ekeby
Vaser lergods Upsala Ekeby

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

UPSALA EKEBY, vaser, 2 dlr, lergods, flerfärgad glasyr, signerad UE, höjd ca 19-16 cm

smärre bruks och åldersrelatat slitage

904092

2021-04-18