Marianne Ågren, oljemålning

Marianne Ågren, oljemålning
Marianne Ågren, oljemålning
Marianne Ågren, oljemålning
Marianne Ågren, oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Damporträtt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 105x65 cm

904101

2021-04-18