Gripsholmsfåtöljer 1 par

Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par
Gripsholmsfåtöljer 1 par

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, dunkuddar i rygg, blå- och vitrutigt tyg, gråmålad trästomme, sitthöjd ca 46 cm

Armlän med slitet tyg, färgskav på stomme, bruksslitage

904107

2021-04-19