Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, gustaviansk stil, lösa ljusmanchetter, stämplade GAB, höjd ca 20 cm
Åldersrelaterat bruksslitage, ställvis överputsade
904111
2021-04-19