Ljusstakar nysilver i gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, gustaviansk stil, lösa ljusmanchetter, stämplade GAB, höjd ca 20 cm

Åldersrelaterat bruksslitage, ställvis överputsade

904111

2021-04-19