Skrivbord
2021-04-18
904115
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, ca 1960-tal, teakfaner, höjd ca 72, 110x65 cm
Bruksslitage