Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, ca 1960-tal, teakfaner, höjd ca 72, 110x65 cm

Bruksslitage

904115

2021-04-18