Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA / SIDEBOARD, 1940-tal, funkis, teakfanér, lådor med räfflad dekor, höjd ca 93, 150x35 cm, nyckel finns
Bruksslitage
904116
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här